"Turex Turizm'den Denizli'ye 5 Conecto"

Turex Turizm A.Ş., toplu taşımacılık alanında da en iyi hizmeti verebilmek amacı ile Denizli'de kullanmak üzere 5 Mercedes-Benz Conecto tipi şehiriçi otobüsünü filosuna kattı.


Turex, turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı, filo kiralama alanının yanısıra toplu taşımacılık (Özel Halk Otobüsü) alanında Afyonkarahisar, Denizli ve Tekirdağ belediyelerine hizmet veriyor. Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Hoşdere Otobüs Fabrikası'nda üretilen 102 yolcu kapasiteli Mercedes-Benz Conecto,
•tam alçak tabanı,
•duraklarda binip/inmeyi kolaylaştıran yana yatma özelliği,
•3 adet 19 inch LCD ekran ve 7 adet kamera
•en güncel teknolojileri içeren aktif ve pasif güvenlik sistemleri ve
•Euro 5 çevre normuna uygunluğuyla
yolculara şehiriçi toplu taşımada konforlu ve güvenli bir seyir sunuyor. Mercedes-Benz Türk' ün Hoşdere Fabrikası'nda üretilen ve kullanıcısına en üst düzeyde güvenlik, konfor, ergono-mi, güç/ performans ve teknoloji sunan Conecto, ekonomi ve yüksek konfor için gerekli tüm şartları yerine getiriyor. Tamamen alçak tabanlı olan Conecto, yolcu yoğunluğu yaşanan şehir merkezlerinde konforlu ve ekonomik kullanım için ideal ölçülere ve yüksek manevra kabiliyetine sahip. 1968 yılından beri Istanbul' da otobüs üreten Mercedes-Benz Türk, toplumun ve toplu taşı-macılığın gelişiminin birbirine paralel olduğu fikriyle modern ve çevre dostu ürünleri ile top-lumlara yüksek kalitede ve küresel standartlarda ürünler sunmaya devam ediyor. Turex Turizm A.Ş., ileride filosundaki şehiriçi otobüs sayısını artırmayı planlıyor.
Link : www.tasimadunyasi.com